Sparta se prvním poločasem ukolébala, Jablonec dvoubrankový rozdíl stáhl a bere bod

Dnes je 19. listopadu 2019, 05:31 hodin
EUR Vlajka meny EURzměna GBP Vlajka meny GBPzměna
USD Vlajka meny USDzměna JPY Vlajka meny JPYzměna

Zdroj: Lidovky.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

09.11.2019 16:52
Sparťané si nepohlídali dvoubrankový náskok z prvního poločasu a v 16. kole Fortuna Ligy remizovali s Jabloncem 2:2. Fotbalisté Zlína porazili Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 88. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Příbram remizovala 0:0 s poslední Opavou a bezbrankový výsledek doma uhrála potřetí za sebou. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži - Středočeši na devět a Slezané dokonce na 14 utkání. Opavští navíc už 490 minut nedali ligový gól. Další články k tématu:Boleslav po obratu s Bohemians poskočila na třetí místo, Baník si poradil s KarvinouPlzeň ztratila další body. Ve Zlíně neudržela jednogólové vedení a ztrácí už 11 bodůSparta podruhé v řadě vyhrála, Budějovice díky skvělému začátku vyloupily TepliceMusím se víc soustředit, měl jsem v hlavě hodně ten hattrick, litoval Souček neproměněné penaltySlavia dál vládne lize bez prohry. Baníku oplatila středeční vyřazení z poháruKoubek chytil penaltu a pomohl Augsburgu k výhře, Lipsko vyhrálo i bez zraněného Schicka Přečíst