Karlovy Vary po pěti porážkách zvítězily, v předehrávce udolaly Litvínov po prodloužení

Dnes je 22. října 2019, 11:24 hodin
EUR Vlajka meny EURzměna GBP Vlajka meny GBPzměna
USD Vlajka meny USDzměna JPY Vlajka meny JPYzměna

Zdroj: Lidovky.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

09.10.2019 20:41
Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávce 9. kola hokejové extraligy Litvínov 4:3 v prodloužení a zabrali po pěti porážkách za sebou. V čase 62:51 rozhodl útočník Petr Koblasa. Severočeši ve čtvrtém utkání venku v sezoně poprvé bodovali, ale prohráli šestý z posledních sedmi zápasů.Další články k tématu:Rolinek na vlastní žádost skončil v Pardubicích. Byl jsem jak páté kolo u vozu, uvedlChybně vypsaný kurz 430, že dá gól. Koblížek svoji brankou rozpoutal sázkařské žněUniverzitní hokejová liga po vzoru zámoří, podmínkou je absence profesionální smlouvyPhiladelphia zřídila na stadionu místo pro fanoušky, kde si mohou během zápasu NHL vybít svůj vztek Přečíst