USD Vlajka meny USDzměna JPY Vlajka meny JPYzměna

Zdroj: Idnes.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12.09.2019 15:34
Skóre po první čtvrtině superatraktivního duelu USA vs. Srbsko? 7:32! Úvod souboje zklamaných gigantů ve skupině o páté až osmé místo zaváněl na světovém šampionátu basketbalistů kolosálním americkým trapasem. Ještě do poločasu sice obhájci titulu manko takřka smazali, ale obrat nezvládli. Srbové zvítězili 94:89 a v sobotu vyzvou o konečné páté místo s úspěšnějšího z utkání Česko vs. Polsko. Výběr USA skončí na MS v Číně nejlépe sedmý. Další články k tématu:ZÁPISNÍK: Vládce vrací basketbalový trůn. Vezme si ho za rok zpět?Pád říše americké. Francouzští basketbalisté ukončili nadvládu USASrbové medaili neobhájí, ve čtvrtfinále MS padli s ArgentinouO americkém šoku a olympiádě. Basketbalisté: Šanci dostaneme za rok Přečíst